Не пропусти жодної знижки та навчального семінару від Ліги Майстрів!
Close
Меню

ЛІГА МАЙСТРІВ

Єдина та найбільша спільнота професійних майстрів в Україні
Ліга Майстрів - це..
Найбільша спільнота професіоналів різних будівельних спеціальностей. У нас немає географічних кордонів і вузької спеціалізації на якомусь одному виді будівельних робіт. Головне - це любов до своєї справи і бажання виконувати свою роботу якісніше.

Ми за підвищення культури будівництва!


В цифрах:
більше 10 000
реальних учасників
близько 100
навчальних заходів на рік
А ще...
ОБМІН
ДОСВІДОМ
Ліга Майстрів об'єднує кращих спеціалістів з різних сфер будівництва. В рамках спільноти вони обмінюються досвідом і знаннями. Це відкриває нові можливості у роботі, оскільки завжди є до кого звернутися за порадою і вирішити питання, що постало. З іншого боку, кому із нас не хочеться поділитися своїми унікальними знаннями і завоювати авторитет інших майстрів :)
СУЧАСНЕ
НАВЧАННЯ
Ліга Майстрів співпрацює з провідними виробниками будівельної галузі, завдяки чому учасники спільноти мають можливість відвідувати майстер-класи і семінари. У нас створено свій календар заходів, в якому кожен учасник Ліги Майстрів зможе знайти те, що його цікавить.
ЗБІЛЬШЕННЯ
ЗАРОБІТКУ
Мета Ліги Майстрів — підняти будівельну культуру на новий рівень і навчити майстрів виконувати роботу якісно, а також реалізовувати навіть найскладніші проекти. Нові знання та вміння дозволять отримувати гідну оплату за кожен квадратний метр. Також, Ліга Майстрів прагне підняти вартість будівельних робіт на ринку України, створивши єдиний прайс на будівельні роботи.
РОЗШИРЕННЯ
КЛІЄНТСЬКОЇ БАЗИ
Ліга Майстрів також дає змогу учасникам шукати і пропонувати роботу один одному. Окремо варто відзначити, що статус учасника Ліги Майстрів — це додаткове підтвердження кваліфікації майстра, а отже, і більше довіри від замовника.
МОЖЛИВОСТІ УЧАСНИКІВ
Спілкування із сотнями однодумців 24/7
Учасники Ліги Майстрів можуть обговорювати між собою будь-які питання у спеціалізованих чатах і розширювати свій кругозір.
Офлайн- і онлайн-навчання від виробників
Доступ до календаря заходів дає можливість заздалегідь планувати навчання будівництву: відвідування семінару, конференції та майстер-класи.
Доступ до єдиного прайс-листа на будівельні роботи
Прайс-лист на виконання будівельних робіт було створено сотнями майстрів (учасниками Ліги Майстрів). Це є авторитетне джерело та вагомий аргумент при роботі з замовником.
Знижки і бонуси на продукцію партнерів
Інформування про всі спеціальні цінові пропозиції буде здійснюватися окремо.
Технічна консультація від виробника
У випадку необхідності Ліга Майстрів зможе допомогти майстру зв'язатися напряму з технічними спеціалістами виробників. Для великих об'єктів це дуже актуально.
Безкоштовні зразки і продуктові новинки
Партнери Ліги Майстрів роздають майстрам продукти і зразки для тестування. Це дозволяє майстру не втрачати кваліфікацію, знати всі інноваційні продукти і техніки їх застосування.
ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО ЛІГИ МАЙСТРІВ