Не пропусти жодної знижки та навчального семінару від Ліги Майстрів!
Close
Меню

ПАРТНЕРИ ЛІГИ МАЙСТРІВ

Бренд Caparol належить міжнародному концерну Deutsche Amphibolin Werke (Німецькі Амфіболіновие Заводи - DAW SE), який має історію більш, ніж 125 років. Група компаній DAW SE, що представлена в Україні дочірнім підприємством «Капарол Україна» і виробничим підприємством «Капарол Дніпро», є системним лідером інноваційних технологій в сфері покриттів для фасадів та інтер'єрів з 1895 року.

Портфель німецького концерну в Україні включає також інші відомі бренди, серед яких - Alpina, Krautol і Disbon.

Задля благополуччя споживачів концерн впроваджує провідні інновації в галузі екологічного виробництва, пропонує безпечні будівельні матеріали високої якості, дотримується принципів сталого розвитку, піклується про тривалое і взаємовигідне співробітництво з партнерами.

Досвід і експертиза компанії служать тому, щоб якомога більше людей жили і працювали в безпечних, енергоефективних будівлях, інтер'єри та екстер'єри яких не тільки естетичні та практичні, але і створені з якісних, довговічних матеріалів.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ (CUSTOMER BENEFITS):

Ефективність для рішень, систем та об'єктів, з якими ми працюємо протягом усього їх життєвого циклу. Ефективність виражається у цифрах, що означають економію витрат на опалення, додаткові матеріали, проведення ремонтних та реставраційних робіт, тощо.

Здоров'я споживачів завдяки введеному екологічному стандарту з найнижчим рівнем вмісту ЛОС у матеріалах та урахуванню всіх чинників, що впливають на самопочуття людини в приміщеннях – комфортний мікроклімат, фактор управління вологістю, покращення світловіддачі, захист від шуму, тощо;

Сталість ланцюга постачання, піклування про збереження ресурсів, екологічність та довговічність продукції, а також сертифікацію лакофарбових товарів на ринку. Аспекти цього принципу визначаються Цілями сталого розвитку Глобального договору ООН.

Дизайн відповідно до останніх трендів у світі оформлення інтер'єрів та архітектури, що має набір таких характеристик, як функціональність, індивідуальність, цілісність, продуманість та естетичність.

Caparol Ukraine в даний час є безперечним лідером в роботі з важливими об'єктами в Україні. Продукція бренду використовувалася при будівництві НСК «Олімпійський» (Київ), будівель уряду - Верховної Ради (Київ), Кабінету Міністрів (Київ), матеріали Сараrоl застосовувалися при реставрації Андріївської церкви (Київ), Успенського собору Києво-Печерської лаври, Львівської Ратуші (Львів ), Катеринівської церкви (Чернігів), площі Петефі (Ужгород), Єпархії (Дніпро), Донецького державного драматичного театру (Донецьк), а також багатьох інших об'єктів, список яких можна продовжувати нескінченно.

Офіційний веб-сайт компанії:
http://www.caparol.ua/
Придбати продукцію
можна в Клубі Майстрів:
https://clubmasterov.com.ua/
Творимо історію разом
Caparol та DAW SE – історія тривалістю 125 років
Системи теплоізоляції Caparol – досвід з 1957 року
Екологічно чисті фарби Caparol – «Дихай на повну!». Для тих, хто піклується про здоров'я.
Запрошуємо професіоналів із сфері будівництва до локацій Caparol Center!
o Індивідуальні консультації для кожного клієнта.
o Підбір матеріалів для ремонту та дизайну.
o Супровід на всіх етапах будівництва.
o Професійні семінари для майстрів.

Caparol Center — є надзвичайно зручною локацією для вибору матеріалів, ознайомлення зі зразками, створення швидкої або повноцінної візуалізації та будь-яких інших етапів роботи над проєктами.

Тут ви знайдете коворкінг-зону з планшетом і місцем для зарядки гаджетів, де можна роздрукувати проекти або влаштувати зустріч із замовником. Також увагу привертає унікальна зона для вибору ступенів глянцю і величезна кількість різноманітних зразків для утеплення фасадів, матеріалів для підлог, інтер'єрних декоративних рішень тощо.

Детальна інформація про Caparol Center доступна на ресурсі ➡ caparol-center.ua