Не пропусти жодної знижки та навчального семінару від Ліги Майстрів!
Close
Меню

ПАРТНЕРИ ЛІГИ МАЙСТРІВ

У 1937 році на півночі Мілана Родольфо Сквінці створює M.A.P.E.I. - Materiali Ausiliari Per Edilizia e Industria (допоміжні матеріали для будівництва та промисловості). На сьогодні, компанія «Mapei» є світовим лідером із виробництва матеріалів будівельної хімії, пропонуючи клієнтам найбільш інноваційні та передові рішення у світі будівництва, і є не просто постачальником, а партнером для кожного, хто працює у будівництві.
Ім’я компанії – це не лише синонім інновацій. Mapei щороку створює тисячі нових розробок для задоволення усіх потреб клієнтів. Постачаючи понад 5 000 передових матеріалів, компанія допомагає покращити характеристики будівель від антисейсмічного вдосконалення до оздоровлення навколишнього середовища. Безперервна діяльність у сфері досліджень і розробок сприяє зростанню продуктових ліній компанії «Мареі», яких на 2020 рік налічується 16.
Клієнти «Мареі» завжди мають змогу звернутися за високопрофесійною консультацією до Технічного відділу компанії на будь-якому етапі виконання робіт: чи то під час проєктування або вже протягом будівництва, для отримання кінцевого результату, який завжди буде відповідати очікуванням. Системи і матеріали «Мареі» протестовані і класифіковані як такі, що мають низький рівень викидів летких органічних сполук, відповідно до європейських стандартів.
Зазначимо лише деякі з численних українських проєктів компанії «Мареі»: церква святої Софії-Премудрості Божої, м. Львів – укладання мозаїки; ТРЦ «River Mall», м. Київ – укладання керамограніту великого формату всередині приміщень; бізнес-центр «М8», м. Київ - укладання натурального каменю на стіни і підлоги; Одеський дельфінарій «Немо», м. Одеса – відновлення бетону, гідроізоляція; Київський велотрек, м. Київ – облаштування спортивних покриттів; Аквапарк «Затока», курорт Затока – гідроізоляція та облицювання відкритих басейнів; Маріїнський Палац, м. Київ – укладання підлогових покриттів та багато інших.
Підтримка спортивних проєктів є частиною маркетингової стратегії та корпоративної культури Групи Mapei. В Італії бренд є спонсором і власником футбольного клубу «Sassuolo», що регулярно підтримує італійські велосипедні команди і турніри, а також є власником футбольного стадіону «Mapei Stadium».
Для Mapei Україна також важливо брати активну участь у спортивному розвитку країни. Саме тому компанія є офіційним спонсором провідного волейбольного клубу України - жіночої волейбольної команди «ХІМІК» (м. Южне) з 2015 року.
Крім того, Mapei Україна підтримує соціальні проекти. Так, із січня 2020 року компанія є партнером громадської організації «Мотохелп», основною діяльністю якої є термінова доставка компонентів донорської крові з центрів крові до лікарень Києва та Київської області, реагування на виклики екстреної швидкої допомоги у важких випадках для надання першої домедичної допомоги, реагування на мото- та вело-ДТП для надання правової підтримки, консультацій тощо. Mapei Україна проспонсорувала купівлю портативного автоматичного зовнішнього дефібрилятора та інших допоміжних матеріалів для виїздів на виклики.
Офіційний веб-сайт компанії:
http://mapei.ua/
Придбати продукцію
можна в Клубі Майстрів:
https://clubmasterov.com.ua/
Сила герметиків Mapei
Mapelastic - двокомпонентний еластичний цементний розчин для гідроізоляції
Kerapoxy Design - епоксидний заповнювач швів TM MAPEI
Dursilite - миюча фарба на водній основі для стін всередині приміщення