Не пропусти жодної знижки та навчального семінару від Ліги Майстрів!
Меню

ПАРТНЕРИ ЛІГИ МАЙСТРІВ

ТОВ Меезенбург Україна є дочірнім підприємством міжнародної групи компаній Meesenburg Group (Німеччина), яка функціонує на світовому ринку з 1758 року.

Асортимент представленої продукції включає більше 250 000 продуктів від провідних світових брендів: дверна та віконна фурнітура, монтажні матеріали, електроінструменти, кріплення, підвіконня і комплектуючі до них, ущільнювачі для вікон і дверей, хімічні речовини, системи безпеки, сучасні технології виносного монтажу та інше.

Меезенбург Україна засновано у 2015 році. За період своєї діяльності компанії вдалося позитивно зарекомендувати себе на внутрішньому ринку та стати надійним партнером для компаній у сферах виробництва вікон та дверей, а також для будівельних і монтажних організацій. Станом на 2021 рік Меезенбург Україна входить у ТОП-5 найбільших постачальників в Україні.

Компанія пропонує продукцію тільки від перевірених світових брендів. Крім цього, у портфоліо Меезенбург Україна є власні торгові марки, найбільш відомі з них: blaugelb® та STROXX. Під цими торговими марками пропонуються віконна фурнітура, ізоляційні матеріали, будівельні комплектуючі та суміші, системи кріплення, ручні інструменти та інше. Представлена продукція повністю відповідає міжнародним стандартам та встановленим вимогам.

Керівник компанії – Дмитро Єрмак, який обійняв посаду генерального директора в березні 2019 року.

Регіон діяльності – Україна. Головний офіс розташований в Києві: вул. Вікентія Хвойки 18/14.

Офіційний веб-сайт компанії:
https://meesenburg.ua/
Придбати продукцію
можна в Клубі Майстрів:
https://clubmasterov.com.ua/
Meesenburg історія компанії
Енергоефективність разом з Meesenburg Ukraine