Не пропусти жодної знижки та навчального семінару від Ліги Майстрів!
Close
Меню

ПАРТНЕРИ ЛІГИ МАЙСТРІВ

We save energy
Penosil – бренд хімічних будівельних матеріалів, який прагне покращити якість життя людей за допомогою будівельних рішень, що розробляються як здоровіші, енергоефективніші та мають менший вплив на навколишнє середовище.

Про компанію
Асортимент продукції Penosil складається з будівельних пін, клеїв, герметиків, засобів для чищення, інструментів, продуктів будівельної хімії та будівельних матеріалів як для професіоналів, так і для домашніх користувачів.

Сьогоднішній PENOSIL поєднує в собі 25-річний досвід роботи в сфері роздрібної торгівлі і обслуговування професіоналів в галузі будівництва з 45-річним досвідом роботи з рішеннями для промислової герметизації.

Бренд PENOSIL належить до групи компаній Wolf Group, яка об'єднує всі бренди, виробничі підрозділи та відділи продажу Krimelte – провідного європейського виробника хімічної продукції та систем будівельної хімії.

PENOSIL належить до Wolf Group
Виробничі підрозділи та відповідні відділи продажу Wolf Group розташовані в Естонії, Іспанії, Росії та Франції. Крім того, відділення продажів також розташовані в Латвії, Литві, Україні, Румунії, Португалії та Великобританії.

Експортна мережа Групи поширюється від США до Нової Зеландії, від Норвегії до Південної Африки та від Бразилії до Японії, охоплюючи понад 70 країн.

Області компетенції
PENOSIL є одним з провідних європейських брендів в області енергоефективних рішень для герметизації і склеювання. Наш визнаний досвід в області герметизації і захисту від атмосферних впливів для забезпечення енергетичної ефективності будівель дозволяє нам ділитися своїм ноу-хау з нашими партнерами по всьому світу. Це дає нам можливість розробляти продукти і створювати рішення для забезпечення максимальної зручності користувача для різних кліматичних регіонів і будівельних традицій.

Офіційний веб-сайт компанії:
https://penosil.com/ua/
Придбати продукцію
можна в Клубі Майстрів:
https://clubmasterov.com.ua/
НОВИНКА від PENOSIL – ефективна зброя для світу мікробів!
Як утеплити важкодоступні місця?
Як використовувати клей-піну для заміни розчину або саморізів?
Як захистити від вологи віконні шви за допомогою рідкої мембрани?