Не пропусти жодної знижки та навчального семінару від Ліги Майстрів!
Меню

ПАРТНЕРИ ЛІГИ МАЙСТРІВ

ТОВ «Polycolor» - українська компанія з виробництва лакофарбової продукції, заснована в 1998 році. За час існування увійшла в ТОП виробників та постачальників лакофарбової продукції на території України та в країни ближнього та дальнього зарубіжжя. Ми створили широку дилерську мережу для швидкого забезпечення нашими матеріалами замовників. Продукція «Polycolor» представлена у всіх великих спеціалізованих торгівельних центрах та дрібних мережах.

Компанія «Polycolor» має власну лабораторію, оснащену високотехнологічним обладнанням, що відповідає світовим стандартам. Тут здійснюються нові розробки рецептури, вдосконалюються технології виробництва завдяки використанню власної бази наукових розробок. Команда професіоналів завжди готова втілити в життя ваші побажання!

Якість, екологія та безпека – головне кредо нашої компанії. Для нас важливо створювати безпечну продукцію,тому «Polycolor» віддає перевагу екологічному виробництву не зашкоджуючи навколишньому середовищу. В виробництві використовується високоякісна сировина та інноваційне обладнання,які відповідають міжнародним стандартам якості:
· Впроваджена система управління якістю продукції ДСТУ ISO 9001:2015, що дозволяє контролювати всі етапи виробництва.
· «Polycolor» є діючим членом Асоціації Українських виробників ЛФМ (УВЛП) та Технічного комітету ТК-168, який впроваджує в Україні міжнародні стандарти та регламенти, обмежуючі виділення шкідливих речовин та забруднення навколишнього середовища.
· Продукція відповідає Технічному Регламенту Республіки Білорусь TP BY.

Втілення дизайнерських ідей

Для нас Важливо повністю задовольнити кожного покупця і допомогти втілити в життя будь- які ідеї та проекти. Будівництво, ремонт, створення стильних інтер'єрів приміщень, оздоблення фасадів потребують сучасних рішень. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, який постійно оновлюємо, вдосконалюємо, слідкуючи за новітніми розробками та тенденціями.

На сьогодні лінійка брендів компанії представлена у 7 торгових марках:

Продукція еліт-класу представлена ТМ Colorina
В лінійці продукції ТМ Colorina поєднані передові досягнення розробок в галузі виробництва лакофарбових виробів, що відрізняються тривалим терміном експлуатації, екологічністю та безпечним використанням. В лінійці представлена унікальна продукція, яка поєднує в собі компоненти з сучасних видів сировини, що не містять небезпечних важких металів (плюмбум). Продукція ТМ Colorina вироблена спільно та під наглядом VS TRADE Sp.z.o.o LUBLIN, POLSKA.

Захист та надійність від ТМ Корабельная
Спеціалізована преміум-лінійка продукції ТМ Корабельная розроблена як для професійного використання, так і для побутового. Особливістю продукції є висока та довговічна стійкість до агресивного впливу навколишнього середовища на різноманітних поверхнях. Відмінно поєднує захисну функцію та декоративні властивості.

Ідеальне поєднання ціни та якості від ТМ Aquamarine
Преміальна якість за прийнятною ціною водно-дисперсійних фарб від ТМ Aquamarine допоможе створити унікальний інтер'єр чи оригінальний фасад. Зносостійкість, висока покрівельна здатність, водо- та атмосферостійкість гарантують високий результат фарбування та створюють бажаний дизайн будь-якого приміщення.

Швидкі інтер'єрні рішення

Коли виникає бажання швидко змінити інтер'єр за мінімальний бюджет, пропонуємо скористатися продукцією ТМ Bellini, Fazenda, Comfort Home чи Polycolor. Втілюйте ваші фантазії та реалізуйте будь-які креативні ідеї.

Головною перевагою компанії є наша команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи, яка забезпечує всі етапи злагодженої роботи від розробки до відвантаження готової продукції споживачу.

«Polycolor» - завжди цікаві рішення для оздоблення ваших приміщень!
Офіційний веб-сайт компанії:
https://polycolor.ua
Як зараз виготовляють лакофарбову продукцію?
Клеї та герметики/ Клея и Герметики